wtorek, 24 maja 2011

Seche Vite

   Seche Vite jest topem (lakierem nawierzchniowym) produkcji amerykańskiej. Szczerze powiem, że moje lenistwo skutecznie oddziałuje na brak bazy i topu na moich paznokciach - jeszcze do niedawna.


    Seche Vite otrzymalam na drodze zagranicznej wymianki ale podejrzewam, ze jest on dostępny chociażby na allegro - pojemność 14ml, przydatność 36M.

  Czemu Wam go przedstawiam?

Bo nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z topem który wysusza każdy lakier do twardego w max 5min.

Bo nigdy wcześniej nić nie utrwalało KAŻDEGO lakieru na dłużej jak 5 dni.

Bo nigdy wcześniej nic nie nabłyszczało mojego lakieru tak pieknie - sa jak pokryte żelową taflą - cudo (efekt nie znika).


 Sam specyfik jest dosc gęsty - żelowy, nakład się łatwo dość grubą warstwą - nie polecam wąchania go bo można sobie zaszkodzić.

POLECAM gorąco każdemu :) wart każdej ceny

6 komentarzy:

 1. Strasznie się czaje na ten top coat i to już od długiego czasu ;>

  OdpowiedzUsuń
 2. ja go mam i podejrzewam go o wręcz przeciwne działanie - że zmniejsza trwałość lakieru ;-) ale faktycznie lakier wysycha w ciągu minuty, więc jakby co to mu wybaczam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiem ze jest dostępny bardzo tanio na takiej stronie z dodatkami do paznokci :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Twoimi słowami w 100%, mam go i uwielbiam! :))) na alpha nail stylist mozna go kupić tanio, tak jak mówiła Sonia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. tez go mam:) zamowilam na allegro. wyniosl mnie ok 30zł :) polecam bo jak do tej pory najlpeszy top coat jaki mialam:) najlepsze w nim jest to ze w ciagu 2 minut lakier zasycha nam na AMEN i nie mamy zadnych odciskow, rys :)

  OdpowiedzUsuń